Máte plnou hlavu nejrůznějších podnikatelských nápadů, které byste moc rádi realizovali? Pokud vás od splnění svých představ a snů odrazují hlavně formality, které se týkají živnostenského oprávnění, založení firmy a tak podobně, tak nezoufejte. Toto není problém, který byste nemohli efektivně vyřešit. Dnes můžete totiž využít možnost prakticky instantního založení firmy s.r.o., kdy vám zkušení odborníci zajistí expresní dodání všech potřebných smluv. Zajistí veškeré náležitosti, se kterými byste se vy, jakožto nezkušení začínající podnikatelé, trápili dlouhé týdny, ne-li dokonce ještě déle. Určitě tedy využijte tuto atraktivní možnost, která vás doslova nakopne a díky které nebude problém začít realizovat své plány plné potenciálu.
ruce nad dokumenty.jpg

Vše vyřízeno do pěti dní

Za jak dlouho reálně budete moci prohlásit, že máte firmu? Pokud byste se s odborníky sešli ještě dnes, tak si můžete být jistí, že nejpozději do týdne se budete moci prohlašovat za majitele firmy. Vše přitom vyřídíte během jedné jediné schůzky v centru společnosti. Poté je však problém, že zapsání trvá do obchodního a také živnostenského rejstříku až pět dní, tudíž to nejde okamžitě. I tak je to však naprosto směšná doba oproti tomu, kolik byste tím trávili času, kdybyste se rozhodli vše si vyřídit sami svépomocí.
ukazování na graf.jpg

Proč využít možnost založení podniku profesionály?


Vše možné vyřídit z domova nebo během jedné jediné návštěvy u odborníků
Expresní vyřízení – po podepsaní smluv budeme vyčkávat pouze na zapsání do obchodního rejstříku a živnostenského rejstříku
S.r.o. chrání váš majetek – vlastnictví podniku je oddělené od osobního vlastnictví majitele
– Naprosto minimální počáteční kapitál – stačí vám pouhá koruna
Férové jednání, vysvětlení všech náležitostí a instrukce, jak postupovat
– Obstarání všech potřebných smluv a zajištění všech administrativních náležitostí