Nejspíš si říkáte, že koupit dárek vám je lehké. Šperky, oblečení, masáže, dobrý čaj, voňavá svíčka, co je na tom těžkého? Zato mužům se tak snadno nekupuje. Věci, po kterých vzdychá váš muž, se dají vyčíslit na desetitisíce, ne-li rovnou statisíce. Registrujete, jak si se zálibou na internetu prohlíží drahou elektroniku nebo nejnovější modely aut. To mu pravděpodobně k 36. narozeninám z tajně uškudlených peněz z mateřské nedopřejete. Nebuďte zoufalá, víme, jak muže potěšit.
balíček s mašlí.jpg
Pokud vám to není trapné, tak se zeptejte. Není úplně moudré ptát se dva dny před narozeninami, ale měsíc dopředu můžete nenápadně nebo klidně i úplně nápadně sondovat, co by si oslavenec přál. Většina mužů ze svých narozenin velkou vědu nedělá a nedočkavě neočekává velkolepé překvapení.
Možná zapadáte do další, poměrně rozšířené skupiny žen, která ví, co její muž chce, nicméně váhá, jestli si má troufnout dárek koupit. Tak nějak máte pocit, že byste nemusela vybrat tu nejvhodnější peněženku, ta nejkvalitnější sluchátka, nejlepší držák na mobil do auta…V tom případě darujte peníze spolu s lístečkem, na co je má manžel použít nebo sežeňte poukázku do konkrétního obchodu.
Vy jste ta, co zná svého muže. Pokud to není vyloženě dárkový typ, tedy člověk, který dárky vyžaduje, těší se na ně, chce být překvapen a v žádném případě nechce dostávat věci, které potřebuje, neobávejte se koupit praktické, klidně i měkké dárky. Spoustu mužů jistě nové, neděravé ponožky nebo nevysypané trenky potěší více než snaha o dárek na památku.
srovnané věci muže.jpg
Jestli se už nemůžete dočkat klasických tipů, tak rozhodně hodinky, peněženka, pásek, košile, kravata, lístky na zápas, vůně do auta (těžko říct, jestli to někoho potěší), parfém, počítačová myš, otvírák, nářadí, láhev kvalitního a hlavně drahého alkoholu, powerbanka, meteostanice (velmi návykové), navigace, reprobedny, pouzdro na mobil, sluneční brýle, sportovní pomůcky (raketa, TRX, činky) a další a další.
Kromě darů, které zakoupíte a pak zabalíte do papíru, svého muže samozřejmě můžete potěšit zážitkovým dárkem. Ať už jde o seskok padákem, let balonem, prohlídku s degustací v místním pivovaru nebo třeba o ženami velmi propagovanou a muži nadmíru vítanou společně strávenou nezapomenutelnou noc (ukažte, že nejste jen matka jeho dětí, heslo – krajek není nikdy dost).
Třešnička na závěr. Jako dárek dopřejte svému muži den či pár dní volna. Vyšlete jej pryč s kamarády, nevolejte (nebojte, on vám nejspíš smsku napíše), neotravujte fotkami sebe a dětí, nechte jej zkrátka nabrat sílu a nový dech tak, aby se vám vrátil občerstvený a schopný opět čelit radostnému rodinnému životu.