Česká vás dlouho odkládaná kompletní reorganizace vašeho bytu nebo bytového vybavení rodinného domu s tím, že si chcete udělat radost a konečně si splnit váš sen a uspořádat si místnosti k obývání podle svého? Časem užívání jste přišli na to, že nebyl nejšťastnější nápad umístit obývací pokoj směrem na sever, kuchyni byste si přáli prostornější a nově i s jídelním koutem a ložnici ve stylu „Provence“? Jen si s tím vším najednou nevíte rady?

I když – někdo si rady ví, dokonce si i načrtne plánek, ale tím to končí, protože je pracovně tak vytížený, že mu už nezbývá čas na další záležitosti. Někdy je potřeba zpracovat i projektové řízení anebo zajistit stavební povolení. A proto jsme tu my – bytový architekt Praha – naše studio vám poradí, zařídí a pomůže!

devatero řemesel

Stačí nám jen jedna návštěva u vás doma, kde detailně vše projdeme, prodebatujeme a ihned namístě načrtneme, jak si asi vy představujete změnu spolu s naším pohledem designéra. Prozkoumáme i zvyky všech členů domácnosti, aby proměna i jejich pokojů vyhovovala jejím přáním, věku a jejich zálibám.

Vaše obytné prostory dostanou nový vzhled, vzdušnost a švih!

Dokážeme plnit vaše sny a navíc vám předáme kontakty na ověřené řemeslníky, kterých není při rekonstrukci nikdy dost. Spolupracujeme s prověřenými odborníky na slovo vzatými a řemeslník, který má rád svou práci a rozumí jí – je velká část úspěchu, protože pro vás vyrobí kvalitní postel, stolek; zedník s obkladačem vaši koupelnu přímo vymazlí …

Zkontaktujeme vás i s dalšími potřebnými profesemi, jako jsou určitě elektrikář, instalatér, malíři i podlaháři. Jestliže si budete přát závěrečný úklid, i toto jsme schopni vám splnit.

instalatér doma

Dohlédneme i na průběh stavební části rekonstrukce a vy se můžete v klidu věnovat vaší důležité práci bez starostí.

Naši bytoví architekti přetvářejí vaše sny ve skutečnost. Nechte se rozmazlovat našimi odborníky!