Vaše děti, obzvláště chlapci, budou nadšení z nové „sedací soupravy“.

Sedací vak ve tvaru fotbalového míče uvítá s radostí každý kluk s duší sportovce, ale i děvčata, která vyznávají tento sport. Hodí se do dětského pokoje anebo i do obýváku mladého muže. Chlapci a pánové si rázem budou připadat jako proslavení fotbalisté – Ronaldo, Messi anebo i Petr Čech, jen nebudou usedat na nové křesílko v helmě …

sedací vak

Uvelebte se v sedacím vaku fotbalový míč a budete si připadat jako v peřince. A obzvláště, pokud milujete kopanou, sledovat fotbal právě z takového „sedací soupravy“, bude teprve to pravé! A co když pozvete na návštěvu kamarády a představíte jim své nové křeslo! Věřte, že si všichni budou chtít odzkoušet, jak se vám na fotbalovém míči sedí!

fotbalový míč

Sedací pytel, který se tváří jako pravý fotbalový míč, má průměr devadesát centimetrů, a uvítá ho dozajista hlavně mužské pokolení, které si v něm pěkně uvelebí a stylově příští zápas jejich oblíbeného týmu budou sledovat už jen a výhradně z „kopačáku“.

Dobrá zpráva je, že kopačák nemůžete nikterak znečistit. Znáte to. Váš tým v oslabení vstřelí branku a s výkřikem: „Góóól!!!“ vyskočíte z balonu a rázem je pivo, limonáda, káva na sedačce. Tak, i když se vám podaří svou neopatrností, ale přitom s radostí, polít sedací vak, žádný problém. Lze ho jednoduše vyčistit – rozlitou kapalinu setřete hadříkem a vytřete do sucha.

Stát se vám tento malér na skutečné sedací soupravě, to by asi tak jednoduché odstranění skvrn nebylo, co říkáte?

A co je vlastně ukryto uvnitř sedacího vaku ve tvaru fotbalového míče?

Meruna je naplněna EPS kuličkami, které mají vysokou hustotu, takže posezení je v něm velmi líbivé a pohodlné, jelikož se plně přizpůsobí vašemu tělu. Bez starosti na něm můžete sedět, polehávat nebo i ležet, i když na dlouhodobé ležení doporučujeme extra velké vaky.