Jste mladý pád a rádi cestujete po světě? Hledáte stále něco nového a kouzelného, co by vás uchvátilo. Jakou zemi vyberete tentokrát? Cestování je vaším životem a nehodláte se ho vzdát. Užíváte si každou chvíli, kdy můžete. Už jste viděli krásy Jihoafrické republiky? My vám nabízíme možnost tuto kouzelnou zemi procestovat. Výpravy zajišťují manželé, kteří se v této zemi seznámili a i přes odloučení nakonec k sobě našli cestu a ukazují tuto kouzelnou zemi i jiným. Tak jak okouzlila je, okouzlí každého a určitě stojí za to tuto zemi vidět. Pohádková příroda se zastoupením řády živočichů, které můžete vidět ve vlastním přirozeném útočišti.

dlouhé pláně

Uvidíte dlouhé travnaté pláně se zatopenými sezónními místy. Četné zastoupení ptactva. Poznáte život místních křováckých kmenů, které mají své tradice a jedinečnou kulturu. Některé mají své vlastní jazyky, které vás učarují.
Cesty se snažíme naplánovat podle přání zákazníků. Můžete nám napsat na našich stránkách , co byste chtěli na cestě prioritně vidět a pozorovat. Jestli jste milovníci ptactva a láká vás nebo byste rádi pozorovali zvířata jako, jsou sloni, žirafy, hroši, krokodýli, nosorožce nebo lvy a leopardy. Můžete podniknout túry a výlety na člunech.

Viktoriiny vodopády

Balíček vám zajistí ubytování v luxusních stanech, kde budete mít k dispozici toaletu. Součástí jsou teplé snídaně, obědy a večeře. Nemusíte se bát, že byste trpěli hlady. Na výpravu vás vyzvedne terénní vůz v botswanském městě Maun. Odkud se dále dostanete přes deltu Okavanga, což jsou travnaté pláně se sezónními záplavy, vhodné na výlety a pozorování zvěře. Odtud se přesuneme do rezervace Linyanti, která je severně od Savuti v cípu národního parku Chobe. Chobe je prvním založeným národním parkem na území Botswany. Zakončení je třešnička na dortu, kde vás čekají Viktoriiny vodopády. Krásy masivy vody, která se rozbíjí o skály. Krásný pohled, který vás okouzlí. U nás se můžete podívat na zvolené destinace . Nebudete litovat.