Aktuální potřeby lidského těla jsou různé a liší se zejména v závislosti na počasí, které je hlavně při přechodu ročních období nevyzpytatelné. V zimě také je jednu chvíli hezky, svítí sluníčko, všechno pookřeje a za pár hodin může být sněhová vánice. To vás může potkat na horách při zimní dovolené. Měli byste se proti této záležitosti vybavit, a to zejména tím, že si pořídíte kvalitní termo prádlo nejenom pro sebe, ale také pro svoje děti.

merino

Chytřejší už vědí. V dnešní době je velice oblíbená merino vlna, která díky svojí jemnosti nedělá na těle neplechy, jako si to mohou starší z nás představit ve vzpomínkách z dětství, kdy slovo vlna v nich neevokovalo vůbec nic dobrého a zejména pak příjemného na těle. Dnes je tomu ale jinak. Tato vlna je ze speciálních oveček a je skutečně velice pohodlná, prodyšná a měkká. Na omak vám také bude na holou kůži příjemná, proto není neobvyklé, že se z ní začalo šít i spodní prádlo, které dokonce rádi nosí lidé s kožními problémy, které potřebují hlavně, aby jejich pokožka dýchala a nebyla udušena umělými materiály.

ovce

Sami to dobře znáte, že když aktivně jezdíte na lyžích nebo běžkách, nebo stačí jednoduše popoběhnout na po městě v bundě, člověk se hned může zapotit na místech, kde je to velmi běžné. Jenže nám navlhne i oblečení, a to už pak vůbec není příjemné a rychle spěcháme domů, abychom se mohli převléknout. To by ale mohlo vyřešit Devold merino triko, které právě odvede vlhkost a zahřeje, i když se samo navlhne. To je naprosto ideální, nezdá se vám? Nemusí se navíc ani tak často prát, stačí, když jej vyvětráte a ono vám dále bude sloužit. Pokud jste ještě neměli možnost to vyzkoušet, určitě tak učiňte. Můžete začít třeba tím, že si z tohoto materiálu koupíte ponožky, a už nebudete nikdy chtít nosit jiné. Nebo čepici či nákrčník. Oboje je dobrý nápad.