Hledáte jedinečné bydlení , kde byste se svou budoucí rodinou trávili skvělé chvíle? Chcete vidět, jak se vaše děti budou učit první krůčky ve vašem obývacím pokoji. Nebo syna budete učit sekat dříví na zahradě? Rozhodně si ve vlastním domovu vytvoříte jedinečné vzpomínky. První jízda na kole, první pánský doprovod vaší dcery a spousta dalších. K tomu, aby byli vzpomínky jedinečné, musíte mít vlastní zázemí, kde budete vše prožívat. interiér mobilních domůVaše rodina se tam bude cítit doma a vždy se bude ráda vracet. Jestliže hledáte levné bydlení, které vám zajistí domácnost, kde vám nebude nic chybět. Rozhodně koukněte na naši nabídku mobilních domů. Ty vám vytvoří krásné prostředí pro celou rodinu. Budete mít své zázemí, kde si budete moci na zahradě ugrilovat maso nebo opéci buřty. Naše nabídka mobilních domů je rozsáhlá. Disponujeme několika typy domů. Lavaro, Relax, Degign, Steel a Tube.
Příkladem máme dům Lavaro House 2 Top – Mobilni Domy. Styl Lavoro nabízí krásné bydlení se sedlovou střechou. Fasáda je z tmavého dřeva borovice podobající se srubu. Okna i střecha jsou tmavě hnědé barvy. Interiér je ve velmi elegantním dřevěném stylu. Dům je zcela vybaven až na pohovku. V mobilním domě je zvoleno vytápění pomocí přímotopů a osvětlení LED diodami. Je zde zabudovaná kuchyň se spotřebiči. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování, hned po jeho usazení na dané místo. Dům můžete vidět na pobočce v Praze. Mobilní dům disponuje čtyřiceti osmy metry čtverečními. Na délku má dvanáct metrů a na šířku čtyři metry. Je dostatečně velký. krásný moderní dům
Když se vám nezalíbí náš dům Lavaro máme na výběr spoustu dalších. Vybírat můžete z domů nových nebo použitých. Domy jsou k celoročnímu užívání. Jsou dobře zatepleny a izolovány. Proto jestli hledáte krásné místo pro budoucí rodinu, neváhejte a koukněte na naši nabídku mobilních domů. Rozhodně nebudete litovat.