Co se hubnutí týče, poslední dobou je nepřítelem lidí především čas. Ráno pospícháte do práce a tak do sebe rychle nalijete hrnek kávy. V práci se ani nezastavíte a pak honem vyzvednout děti ze školy, oběhat pochůzky, nakoupit, uvařit, uklidit a bum! Je devět večer a vy si svalení u televize dopřáváte své první jídlo. Tak se ale zhubnout nedá, což nejspíš dobře víte. Jenomže kde vzít čas se několik jídel denně? Sedíte, v ruce držíte diář a marně hledáte mezery v napěchovaném rozvrhu.

Co když ale rozvrh tak úplně změnit nelze? Zkuste využít moderní pomocníky!

koktejly

Některá jídla lze nahradit pitím

Pozor! Ne všechna. Ale minimálně snídani a odpolední svačinu ano. Použijte jako koktejl jako náhrada jídla. Existují totiž i nutričně vyvážené koktejly na hubnutí, které obsahují přesně ty živiny, které vaše tělo potřebuje, a nic navíc. Minimálně je to rozhodně zdravější, než čokoládová tyčinka. Koktejl si můžete vypít při práci a nepřijít tak o drahocenný čas. Jejich příprava je jednoduchá a existuje velké množství příchutí, z nichž si můžete vybrat svoji. Pokud si nejste jistí, ale zvažujete tuto možnost, můžete si objednat testovací balíček, který naleznete i v nabídce Goodly, jejichž koktejly jsou jedny z nejlepších na trhu.

Usnadněte si práci

Minimálně oběd a večeře by však měly být ve formě tuhé stravy. Není však nutné trávit u plotny dlouhé hodiny, protože v jednoduchosti je krása. Jednoduchá jídla, která se budou skládat především ze zeleniny, kvalitních ryb, luštěnin a bílkovin lze připravit během půl hodiny večer, než půjdete spát. Nemusíte utrácet za kuchařky, receptů najdete spoustu na internetu.

jogging

Přidejte se do podpůrné skupiny

Na internetu najdete spoustu podpůrných skupin, kde se členové podporují, povzbuzují a radí si.

Spojte příjemné s užitečným

Jsou aktivity, kterých lze dělat více naráz. Například cvičení, které lze dělat při spoustě běžných činností. Například jízda na rotopedu, zatímco čtete knihu, dřepy při věšení prádla a mnoho dalších cviků. Společný čas s rodinnou pak můžete spojit s turistikou, či jízdou na kole. A máte-li práci v rozumní vzdálenosti, můžete si cestou domů zaběhat.