Pokud potřebuje převést více lidí třeba na stavbu, tak auto nestačí, a proto se volí dodávky. Do Fordu Transitu Bus se vleze devět lidé a ještě náklad.

Ford Transit Bus

Hodně muziky za málo peněz

Ford Transit je obecně považován za skvělou dodávku, která je opravdu bytelná, úsporná a rozhodně skvěle pracuje i v těžkých podmínkách. Jezdí na našich silnicích často a také jej má u nás spousta firem, což jen skutečně potvrzuje fakt, že opravdu slouží bez problémů. Konkrétně tento model má v sobě označení Bus, což znamená možnost přepravy více lidí. Má totiž devět sedaček, což je zapsáno samozřejmě i v technickém průkazu.

šedá dodávka

Variant je hned několik, protože můžeme mít všechny sedačky a menší zavazadlový prostor. Druhou variantou je mít šest sedaček a slušný kufr. Tou poslední je samozřejmě jedna řada sedaček a spousta zavazadlového prostoru jako v klasické dodávce. Je velmi oblíbená u řemeslníků a výrobních firem všeho druhu, protože se sem vlezou všichni zaměstnanci, a to i s veškerým vybavením. Kromě firem to může být skvělá auto pro rodinu, protože s sebou vezmete spoustu věcí, a ještě se uvnitř vyspíte.

Půjčovna dodávek

Jestliže by se Vám nebo Vaší firmě taková dodávka hodila, tak nemusíte vůbec váhat, protože Ford Tranzit BUS nám výhodně zapůjčí specializované společnost. Klidně si ji můžete půjčit na skvělý výlet s přáteli či blízkými, protože takto můžete jet v devíti lidech, přičemž je to mnohem větší a pohodlnější zábava než cestovat hromadnou dopravou. Za takové půjčení neutratíte moc peněz, takže se rozhodně nemusíte bát toho, že byste utratily majlant.

Ford logo

Každý vůz z této půjčovny je v dobrém technickém stavu a zdarma k němu je řada benefitů. Jsou totiž pojištěny a mají zabezpečení GPS, takže se nemusíte bát, že by Vás něco zaskočilo. Rychlost cestování významně urychluje dálniční známka, přičemž nejste omezeni nějakým maximálním nájezdem kilometrů. Vozový park je opravdu velký, a proto si z něj jistě vyberete pro spoustu různých účelů. Není problém si domluvit ani dlouhodobý pronájem.