Komu by se nelíbilo bydlet v rodinném domě?
Většina lidí touží po životě v rodinném domě, ale jen minimum lidí si to může dovolit. Postavit nový dům je finančně velice náročné, protože je nutné sehnat nejen stavební pozemek, ale i postavit dům. Pozemků je málo, a navíc jsou dražší než kdy dřív. Totéž platí pro stavební materiál. Ještě nedávno byly pozemky dostupné, ale to se změnilo.

Zázraky se dějí
I dens je možné sehnat stavební pozemek, ale je potřeba počítat s tím, že třeba bude menší, svažitý nebo kousek dál od místa, které jste preferovali. Při nákupu pozemku musíte mít na paměti, že pozemek musí být zastavitelný, nesmí na něm vyhnout exekuce nebo na něm nesmí stát sloup vysokého napětí. I to může být velká komplikace, která by vám mohla celou stavbu zhatit.

bílý dům

Jakmile máte pozemek vyřešený, můžete si si gratulovat a můžete se začít těšit na to, že to nejhorší máte za sebou. Sehnat pozemek je totiž těžké, ale teď už můžete začít stavět. Teď budete stát před rozhodnutím, zda si necháte dům postavit na klíč a nebo si ho postavíte sami. Stavba svépomocí není pro každého, protože je to fyzicky, psychicky i časově náročná práce. Na jejím konci bude samozřejmě odměna v podobě nového rodinného domu, ale problém je v tom, že to opravdu dlouho trvá.

stavba domu

Stavba na klíč je řešení pro všechny, kteří chtějí mít postavený dům rychle a v termínu. Naše ekonomické dřevostavby jsou vhodné pro všechny, kteří si na stavbu svépomocí netroufnou. Můžeme vám postavit dřevostavbu nebo zděný dům – záleží jen na vašich preferencích. V čem jsou naše domy ekonomické? Za prvé jsou cenově dostupné, a za druhé jejich provoz není nijak finančně náročný. Díky solárním panelům a tepelnému čerpadlu jde o domy, jejichž provoz vás nezruinuje. Vyberte si třeba některý z přízemních bungalovů a už v létě můžete bydlet.