Solárium je skvělý stoj pro dosáhnutí hezkého opálení. Nejlepší je navštěvovat profesionální studio, kde nám sestaví kompletní plán a vše nám rádi vysvětlí.

Dokonalé opálení ze solária

Pravidelnost a intenzita

Okolo opalování v soláriu je řada mýtů, které většinou pojednávají o tom, jestli je tento typ opalování vhodný pro naše tělo. Touto otázkou se zabývala i celá řada odborníků a došlo se k závěru, že při správném používání se těchto strojů nemusíme rozhodně obávat, a naopak nám pomůžou efektivně docílit vysněného opálení. Důležitá je vhodná intenzita a doba pobytu v soláriu, aby naše kůže nebyla začervenalá a nezvýšili jsme riziko rakoviny kůže.

opalování na lodi

Hodně záleží na Vašem typu pokožky a také musím dávat pozor, pokud s ní máme nějaké zdravotní problémy, protože se tomu musí přizpůsobit opalovací plán. Samozřejmě je k pokožce po opálení dobré přistupovat citlivě, a proto bychom se v daný den neměli opalovat na Sluníčku. Následně je dobré dát si dva dny pauzu, aby se pokožka zregenerovala a potom zase můžeme navštívit solárium. Při jeho používání je nutné zvolit správnou kosmetiku a také si chránit zrak před zářením.

Solární studio

Abychom měli k dispozici široký výběr různých strojů a mezi nimi vybrali ideální pro nás, tak jsou tu profesionální solární studia. Solárium Brno je jedním z nich, přičemž nachází se v centru, takže je k němu velmi dobrá dostupnost. Jestliže se jedná o Vaši první návštěvu, tak to sdělte personálu a on už se o Vás kompletně postará, protože Vám udělá kompletní opalovací plán, doporučí kosmetiku a vše Vám vysvětlí. K vysvětlování patří i ovládání stoje, abyste věděli kde, co najdete a mohli jej pohledně obsluhovat.

lehátka u vody

Kosmetika se prodává přímo ve studiu, takže Vám obsluha vybere vhodnou pro Váša typ pokožky a rovnou si ji můžete koupit, čímž si ušetříte starosti. Společnost stále vymýšlí různé akce, aby pro zákazníka byli služby co nejvýhodnější. Proto třeba po nabití jisté částky dostaneme slušnou slevu, což se vždy hodí. Na stránkách si můžete prohlédnout všechny stroje, co jsou k dispozici a jejich jednotlivý ceník.