Tantra masáž je jakýsi rituál, který vychází z tantrické filozofie a postupů, který si v posledních letech získává stále větší oblibu a to nejenom u mužů, ale i žen a párů. Díky tomuto rituálu dokáže lépe vnímat svou sexualitu, smyslné prožitky a přítomný okamžik. Tantrická masáž je vlastně kompletní masáž těla, včetně intimních partií spojená se starodávnými tantrickými technikami a duchovnem, díky kterému může zažít to největší možné uspokojení a uvolnění. Tantrická masáž navíc omlazuje, pomáhá objevit vlastní sexualitu, zkrášluje a léčí tělo i duši.

Jak vlastně tantrická masáž probíhá a na co se můžete během ní těšit?

Tantrická masáž ve většině případů probíhá v leže na futonu, při svitu svíček a jemné nerušené hudby s nádech orientu. Tantrická masáž je založená na jemných dotycích, které pozvolna přechází v dynamičtější. Nechybí horké ručníky, hlazení za pomoci jemných peříček a kožešin. V dalším korku se pak dostávají do hry i lávové kameny. Smyslná masáž zahrnuje celé tělo a důvěra je v tomto případě velmi důležitá.

čistá energie

Tento druh masáže, na rozdíl od jiných, zahrnuje i intimní partie. Což rozhodně nemusí být pro každého, je však potřeba zahodit počáteční stuh a oddat se do rukou zkušeného maséra.

Tantra však není pouze o masáži, jedná se o mnohem víc. V průběhu celé masáže budete provedeni technikou dechu, díky kterému dojde k postupnému fyzickému i psychickému uvolnění a přísunu nové energie do celého těla. Energie vyvolaná tantrickou masáží ve vás zůstane ještě několik dní po skončení samotné masáže.

jemná masáž

Pokud se pro takovou masáž rozhodnete, je potřeba odložit stud, který vás před začátkem jistě sužuje. Jedině tak dokážete svému masérovi naplno důvěřovat a otevřít se mu. Je pravda, že se skutečně nejedná o masáž jako takovou, ale pokud se pro ní jednou rozhodnete, určitě to nebude naposled. Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz zkrátka stojí za vyzkoušení.