Také máte rádi čaje? A kdybyste si měli vybrat, jaký druh čaje máte nejraději, tak jaký by to byl? Abych se vám přiznala, tak já mám nejraději zelený čaj a také černý čaj. Protože dříve jsem pila kávu opravdu ve velkém množství, ale potom jsem kvůli tomu nemohla spát. Takže jsem si řekla, místo čtyř šálků kávy denně si dám pouze jenom ráno a krátce před polednem. Abych uspokojila své chutě po kávě. https://www.knihydobrovsky.cz/kava-3088 A potom jsem si řekla, že třeba nejpozději ve čtyři hodiny odpoledne si dám pouze jenom černý čaj darka-shop.cz. A víte, proč zrovna černý čaj? Protože černý čaj funguje něco jako káva, akorát to má o hodně méně kofeinu. A to jsem právě potřebovala.

Mám ráda čaje.

Samozřejmě, že existují také kávy bez kofeinu. Jenomže když jsem to zkoušela, tak mě ta chuť nepřišla tak dokonalá, jako káva s kofeinem. Navíc jsem si stále vsugerovala, že i káva bez kofeinu mě nabudí, takže i tak jsem nemohla kvůli tomu spát. Sice ano, černý čaj má také v sobě kofein, ale opravdu v menším množství a když nebudou pít černý čaj večer, třeba v osm hodin večer nebo i později, tak to nebude mít na můj spánek absolutně žádný vliv. Jsem ráda, že existují také různé náhražky kávy, jako je například právě zmíněný černý čaj. A jak jste na tom vy? Také pijete černý čaj?

Piji denně čaj.

Protože jsem také slyšela, že hodně lidí, kteří nemají vůbec rádi kávu, tak právě pijí černý čaj. Musím uznat, že je to docela dobrý kompromis. Protože když lidé třeba nepijí kávu nebo černý čaj, tak se také mohou cítit více unavení. Abych se přiznala, kdybych nepila alespoň dva šálky kávy během rána a dopoledne, já bych asi byla velice unavená. Protože jsem také ráda, že existují různé náhražky kávy, jako například zmíněný černý čaj, který si dopřávám jednou denně někdy i možná dvakrát denně. Záleží, jestli jdu k někomu na návštěvu. A když jdu k někomu na návštěvu už odpoledne, tak si místo kávy dám pouze jenom černý čaj, který je navíc opravdu lahodný. A také neuděláte chybu, když si třeba do černého čaje dáte třeba třtinový cukr nebo med. Já vůbec nesladím bílým cukrem, protože mi přijde nezdravý, takže dávám přednost hnědému cukru nebo medu.