Znáte ten pocit, když se nastěhujete do krásné a moderní novostavby? Máte rádi nádherné prostředí a chcete si zařídit byt podle sebe? Dnešní novostavby nabízí mnoho služeb. Častou jsou také v komplexu, kde najdete veškeré občanské vybavení (restaurace, obchody a další). Novostavba bývá tak s nepřetržitou recepcí a kamerovým dozorem. Velká výhoda luxusních novostaveb.
kuchyň v novostavbě 
Výhody
Rozhodně je velkou výhodou, že novostavby potažmo byty jsou na nejlepší úrovni, co se týká designu. Můžete si nechat vybavit nový byt dle nejmodernějších trendů hned při výstavbě bytu. Často jsou k bytu krásné balkony nebo terasy. V zařízených bytech mohou být i vířivky, klimatizace a další extra vybavení. Pokud se nastěhujete do prázdného moderního bytu, tak si ho můžete vybavit dle svého vkusu. Mnoho lidí také říká, že jim novostavba prostě “voní” a mají ji rádi.
obývací pokoj 
Nevýhody
Nevýhodou často bývá, že některé novostavby nemají až tak kvalitní zdi. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsem bydlel u kamaráda a naprosto vše bylo slyšet. Ne vždy platí, že novostavba musí být nejkvalitnější. Zde se totiž také šetří na materiálech, ne vždy musí být kvalitní. Další velkou nevýhodu je stále zvyšující se cena bytů v novostavbách. Ceny jsou stále nepříznivější pro naše finance. Je potřeba si brát hypotéky, které potom člověk musí dlouhou dobu splácet. Ještě jedna věc není příjemná a to, že mnohdy se nové bytové komplexy staví na okrajích měst a tím pádem člověk nemá vše po ruce.
bílá ložnice 
Zkrátka je potřeba si veškeré pro a proti zhodnotit. Bydlení v takových domech a komplexech má určitě mnoho výhod. Pokud jste rodina, které si chce zařídit hezký a moderní byt, tak určitě neváhejte a jděte do toho. Musíte si rozmyslet financování svého bydlení, ale pokud vám to nedělá problém, hurá do toho. Často jsou také součástí komplexů dětská hřiště a veškeré zázemí, což má svoje výhody, hlavně když máte děti, tak si mohou hrát a nemusíte se bát o jejich bezpečnost. Určitě je bydlení velice důležitá věc a každý z nás chce bydlet co nejlépe. Na bydlení nešetřete a hurá do toho.