V létě v Čechách teploty vzduchu stoupají velice vysoko a všichni jezdí na dovolené k moři. Přitom teplo máme i tady. Chcete mít léto co nejdelší? Najděte si dovolenou u moře i v zimních měsících a tím se vrátíte do letních měsíců. Není to v dnešní době nic zvláštního, naopak jsou tyto typy dovolených čím dál více populárnějšími i u nás.
Samozřejmě pokud máme neomezené finanční prostředky, není to nic složitého, pokud jsme spíš z těch obyčejných lidí, hledáme dovolenou i podle toho, kolik za ní zaplatíme. Tady je pár typů, kam si jet užít trochu sluníčka!koktejl na pláži.jpg
                                                              
EGYPT
Tato destinace je velmi vyhledávána celoročně. Nejen, že je pro nás velice levná, také není nijak zvlášť vzdálená a služby v hotelech jsou dostatečné. V létě tam rtuti teploměrů šplhají až na nesnesitelná čísla, je lepší jezdit začátkem podzimu nebo koncem jara. Výjimkou nejsou však ani lednové zájezdy! Cenově najdeme zájezdy, které začínají už na 11500Kč na osobu, což většinou zahrnuje cestu ubytování i all inclusive program. Teplota vzduchu se pohybuje v zimních měsících kolem 20℃ a moře má přibližně 25℃. Teploty sice nejsou úplně tropické, ale pro nás pořád teplé. Můžeme si užít procházek, občasného vykoupání a programů v hotelu. Populární je potápění se v Egyptě.
THAJSKO
Na tomto zájezdu bude nejdražší asi samotná letenka, jinak jídlo a vše potřebné je v této zemi pro nás velice levné. Samozřejmě se můžeme vydat i na zájezdy, které nás vyjdou dráž, ale máme určitý komfort. Pokud jsme schopni si zajistit sami ubytování a vlastně o vše se tak nějak postarat sami, můžeme sehnat letenku již od 10000 Kč. V Thajsku v zimě je kolem 28℃ a moře je taktéž teplé.želva v oceánu.jpg
ARABSKÉ EMIRÁTY
Egypt už znáte nazpaměť, zkuste emiráty. Je to arabská země, ve které je v zimě také velice teplo. Týdenní zájezd seženeme od 16000 Kč na týden. V této zemi je kromě moře i spousta památek a zajímavých míst. Teploty se pohybují trochu výše než v Egyptě.
 
Tohle je pouze pár typů. Pokud máte našetřeno na dovolenou větší obnos, tak určitě najdete široký výběr destinací a hotelů, kde si užijete dokonalé zimní prázdniny. Zkuste třeba Maledivy, Kanárské ostrovy, Bali nebo Kubu.