Každý z vás, kdo věnujete svůj čas, energii a peníze do stavby či koupi domu nebo chalupy, se těšíte na výsledný vzhled. Není totiž důležité pouze to, jak na nás působí interiér, ale také to, jakým způsobem je pojata celková podoba budovy. Vždyť právě to, jak vypadá dům zvenčí, vidí všichni, kteří byť jen prochází kolem.

Rádi bychom vzhledem svého domu nejen zapadli do okolní zástavby, ale také z ní vyčnívali. Byli jedineční a svému okolí dali najevo, že máme styl. Náš dům je odrazem všeho, čeho jsme kdy chtěli dosáhnout. Každý detail je proto důležitý.

Velkou část vizuální podoby domu tvoří fasáda. Vedle oken, dveří či garáže se pak jedná především o střešní krytinu a podbití. Víte ale, co utváří celek? I ty nejmenší maličkosti. Dopisní schránka, dekorace přede dveřmi, zvonek. A také číslo popisné.

dům fasáda

Myslíte, že něco tak obyčejného, jako je číslo popisné, se nedá upravit do atraktivní podoby? Že se jedná čistě o formální věc, čísla, díky kterým je pošťák schopen vám dodat objednaný balíček nebo poslíček v pořádku předat přivezenou pizzu? Pak záhy zjistíte, že se možná mýlíte. Právě číslo popisné skýtá mnoho způsobů, jakými může být pojato. Vždy závisí na vaší nápaditosti, vtipu a stylu domu. Jaká čísla se však hodí ke všem typům staveb, vyniknou a upoutají pozornost? Gravírovaná do dřeva.

řadové domy

Tabulka gravírovaná – číslo popisné Pergoly Trutnov je stylovým doplněním vzhledu vašeho domu. Jedná se o dřevěnou tabulku, do níž je s pomocí gravírování poznamenáno číslo popisné. Objednávka je velmi jednoduchá, stačí vepsat vaše číslo do objednávkového formuláře a můžete se těšit na nejoriginálnější a nejpůsobivější úpravu části vaší fasády.

Gravírování je vzhledově velmi přitažlivý způsob práce, díky kterému se dají s dřevěným podkladem dělat zázraky. Pověste si jeden takový zázrak vedle vašich vchodových dveří.