Testosteron je mužský pohlavní hormon, který v podstatě řídí mužovo chování. Jeho vysoká hladina má za následek vysoký zájem o sex a také zaručuje že muž bude mít fyzickou sílu a bude pro opačné pohlaví atraktivní. Bohužel hormonální hladina během života kolísá a to nejen u mužů, ale i u žen. Muži ale pokles testosteronu berou mnohem hůře než je tomu u žen a jejich estrogenu. Pokud muž ztrácí zájem o sex, může to být problém způsobený právě nedostatkem testosteronu.

vyřezaný banán

Sex je pro vztah velice důležitý, protože se jím upevňuje pouto mezi oběma v páru. Bohužel pokud jeho intenzita a četnost klesá, je to problém, který se napravuje jen velice těžko. Pro aktivní intimní život je nutné se o sebe starat nejen po stránce fyzické, ale také zevnitř. Zdraví je pro aktivní intimní život velice důležité. Pokud muž ztratí zájem o sex, je čas hledat příčinu, protože to není příliš časté. Ideální je nechat si vyšetřit nejen prostatu kvůli kvalitní erekci, ale také si nechat udělat krevní obraz, který hned řekne zda je na vině právě nedostatek pohlavních hormonů, a zejména testosteronu. Tyto problémy jsou běžné u mužů kteří mají špatnou životosprávu a kteří mají třeba nadváhu.

Doplnit testosteron je možné
Existuje celá řada potravin, které pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu v těle. Patří mezi ně hlavně avokádo a červené maso. Většina lidí ale obecně z potravy přijme jen minimum látek důležitých pro zdraví, a tak je nutné je do těla dostat jinak, například formou doplňků stravy.

doplněk stravy

Pokud hledáte testosteron tablety shop https://www.army-nutrition.cz/obchod/, podívejte se k nám, kde najdete spoustu doplňků stravy speciálně pro muže. Můžete si dopřát nejen testosteron v té nejkvalitnější formě, ale také spoustu dalších, které vám pomohou udržet kvality erekci a které vám zvýší libido. Vyberte si z celé řady vysoce kvalitních doplňků, které vrátí váš sexuální vztah do normálu.