Ano, i ty ženy, které mají plnější tvary, se mohou cítit skvěle. Záleží ale hodně na zvoleném oděvu. Je totiž zapotřebí nejen rafinovaný styl ale také správná délka. Léto, které je v plném proudu, vybízí nejvíce k tomu, aby slečny a ženy sáhly po krásných sukních nebo šatech.
Jestli je něco, na co je rozhodně třeba zapomenout, pak jsou to kila nahoře. Buďte neodolatelná. Jde to navíc tak snadno.
žena na taburetu
Jednou z možností, jak odpoutat nadměrnou pozornost od partií, které podle vás nejsou příliš lichotivé, je využití topu. Kdo má navíc pěkné poprsí, rozhodně má velkou výhodu. Decentním stylem rozhodně zaujmete. Dobře navíc může posloužit blůzka nebo svetr. Vzory jsou to, co oči přitáhne snad nejvíce a bohužel již nezbyde čas na bříško a ani boky.
Každá plnoštíhlá žena by měla znát kouzlo geometrie. Optické klamy jsou naprosto úžasnou záležitostí. Stačí si jen vybrat kousek, který vám bude dobře sedět a zároveň také ubírat kila. Nespoléhejte se pouze na černou barvu. Ta by měla být totiž použita jen tam, kde partii chcete potlačit. Pestré barvy by měly být v místech, které chcete ukázat.
Letošní sezóně vládnou motivy květin. Věřte, že právě vy si je můžete dovolit. Je potřeba se ale držet pravidla, že čím drobnější daný vzor je, tím lépe. Drobné kytičky totiž působí něžně a romanticky.
Možná málokterá ví, že pomocí tvaru písmene V opticky zeštíhlujete. Pokud tedy chcete vypadat štíhlejší, rozhodně toho využijte, kde to jen jde. Odlehčíte tak partii boků.
váha s metrem
Sympatické jsou také oděvy s všitými bočními díly. Pomocní nich lze totiž snadno docílit falešné siluety, takže budete vypadat sexy a hlavně štíhle.
Je potřeba se ale nemaskovat. Základem je vytvořit pas. Ženy se bohužel zbytečně zahalují do oblečení, které je o tři čísla větší. Pro nás je ale potřeba opticky prodloužit nohy a skrýt bříško. Vytvořením již výše zmiňovaného pasu uberete nějaké to kilo navíc.
Je potřeba se toho jen nebát.